Без категорії

Обережно, бродячі пси!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Останнім часом івано-франківці все більше скаржаться на мігруючі зграї собак. Про це на вівторковій нараді в міського голови повідомила начальник служби оперативного реагування Тетяна Клочко.

«Тільки на цьому тижні до нас надійшли повідомлення за такими адресами: Миколайчука 16, Стуса 9, Вовчинецька, 196, Галицька 149, Тролейбусна, 17, Вічевий майдан – район Укртелекому. За інформацією із травмпункту, тільки за 11 місяців цього року поступило 527 звернень про укуси тварин. Цифра велика, але минулого року за аналогічний період таких звернень було більше – 538», – доповіла Клочко.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську працює віварій. Там здорових бродячих псів мають стерилізувати, хворих – присип­ляти. Фінансує ці роботи міськвиконком, курує – управління ЖКГ. Тому міський голова Віктор Анушкевичус і звернувся до головного комунальника міста Петра Косюка із запитанням: «Чому й досі існує ця проблема, адже на її вирішення виділяють кошти, і то не малі». На це Косюк відповів: «Там два лікарі та один стіл. Собак набагато більше, ніж можуть стерилізувати. До Франківська привозять псів із сіл. На вокзалі витрусив із сумки, і все».

Мера ця відповідь не задовольнила й він доручив Косюку ще раз опрацювати це питання і знайти вихід. Цікаво, який?