Нічия не допомогла

Попри перше зароблене очко після зимової перерви івано-франківське «Прикарпаття» все-таки опустилося на одне місце турнірної таблиці. Бурштинський «Енергетик» не вистояв у принциповому двобої з «Дніпром».

Домашній матч з «Кримтеплицею» починався для «Прикарпаття» краще не придумаєш. Вже на сьомій хвилині рахунок був 2:0 на користь господарів. Дубль оформив Олександр Микуляк. Проте на цьому хороше закінчилось. Прикро, але таку солідну перевагу франківці не те, що збільшити, але й втримати не змогли.

«Кримтеплиця» ще на завершенні першого тайму скоротила відрив до одного м’яча (відзначився Саванчук), а на початку другої половини Візавер зрівняв рахунок — 2:2. Двійки на табло світились до фінального свистка.

У іншому матчі, у Чернігові, картина була зовсім іншою. Для бурштинського «Енергетика» матч з місцевим «Дніпром» був більш ніж принциповим. За умови перемоги прикарпатці обігнали б суперника і піднялися з шістнадцятого місця турнірки на п’ятнадцяте. Проте «Енегетик» нічого не зміг протиставити суперникам. Голи Кондратюка, Тарасенка та Мостового так і залишились без відповіді. В результаті після програшу 3:0 «Енергетик» відстав від «Дніпра» вже на п’ять очок.

Наступний, двадцять третій тур, відбудеться третього квітня. «Прикарпаття» на виїзді зіграє з «ПФК Олександрія», а «Енергетик» — вдома зі столичним «ЦСКА».

Результати 22?го туру:

Іллічівець — Оболонь 3:0, МФК Миколаїв — Волинь 0:1, Десна — ФК Львів 2:0, ІгроСервіс — Сталь (Д) 2:1, Дніпро — Енергетик 3:0, ЦСКА — Геліос 2:1, Дністер — Динамо-2?1:1, ПФК Севастополь — ПФК Олександрія 0:0, Прикарпаття — Кримтеплиця 2:2, Фенікс-Іллічовець — Сталь (А) 2:1.