Без категорії

Міськрада не встигла на програму «Антитабачник»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сесії Івано-Франківської міської ради 30 березня депутати знову заговорили про звернення до вищого керівництва України. Нагадаємо, 12 березня на позачерговій сесії вони вже прийняли два звернення. Одне стосувалося мовної політики, друге – звання Героя України Степанові Бандері. Втім, депутати міськради на тій сесії забули прийняти звернення щодо звільнення з посади міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

А інші міські та обласні ради Західної України такі документи прийняли. Івано-Франківська облрада – теж.

Відтак, на останній сесії міської ради депутат Петро Романчук запропонував начальнику відділу внутрішньої політики міськвиконкому Ігореві Кінашу підготувати звернення про звільнення міністра. На це Кінаш відповів: у положенні відділу внутрішньої політики записано, що вони мають готувати документи на виконання указів Президента чи Кабміну. Оскільки жодного розпорядження зі схожим змістом не було, і очевидно що й не буде, то, як керівник цього відділу, він не може готувати таке звернення. Хіба що він зробить це не як начальник відділу, а як депутат міськради.

«Якщо їм потрібно допомогти, бо вони у фракції «Наша Україна» не можуть самі підготувати такого розпорядження, – додав Ігор Кінаш, – то я як депутат від КУНу покину сесію і піду готувати. Але відділ цього робити не може».

У відповідь Петро Романчук обурився та назвав це бюрократією. До речі, Романчук не був на тій позачерговій сесії через те, що його з невідомих причин не запросили. Тож він спитав: чому таке звернення не було прийняте минулого разу? І чому йому обіцяли, що сесія міськради ще раз позачергово збереться і прийме таке звернення? «По всій Україні йде кампанія «Антитабачник», а ми собі тут сидимо», – зазначив Романчук.

Хто йому обіцяв ще одну сесію, депутат так і не повідомив.

«Усі свої претензії висловіть тій людині, яка вам сказала, що буде позачергова сесія по Табачнику. А я такого не казав», – відповів міський голова Віктор Анушкевичус. Виглядало, що обіцяв Михайло Івасютин, який одразу ж почав виправдовуватися.

«Я страшенно тішуся з того, що КУН так оперативно може спрацювати, – сказав він. – Хочу вам повідомити: проект такого звернення є підготовлений. Але ми сьогодні переговорили і вирішили у зв’язку з тим, що це питання розглядатиметься на сесії Верховної Ради, не вносити його сьогодні у порядок денний».

Тож Івасютин попросив вибачення у Романчука за те, що не повідомив його про таке рішення. Відтак Петрові Романчуку не залишалося нічого іншого, як зняти свою пропозицію. Що він і зробив. Схоже, що депутати вже й самі не вірять у результативність подібних звернень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.