Без категорії

Максим Василечко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього номера людиною тижня редакція «Репортера» одностайно вибрала керівника івано-франківського ВАТ КАТП-0928 Максима Василечка. За те, що не кидає слів на вітер, а просто мовчить, коли необхідно щось сказати. Сподіваємося, що працює він краще, ніж говорить.

Минулого тижня Василечко мав захищати нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Доповідь на міськвиконкомі можна порівняти із захистом студентської курсової роботи: або ти вдало відповідаєш та отримуєш добру оцінку, або «пролітаєш». Тож, якби це був іспит (залік, курсова), то Василечко б його точно провалив. Бо майже на всі запитання, які йому ставили, відповідали: міський голова Віктор Анушкевичус, заступник мера Ярослав Яцишин, а найчастіше — начальник УЖКГ Петро Косюк.

Слід також додати, що після доповіді журналіст одного з телеканалів попросив Василечка прокоментувати питання. Але йому також не пощастило насолодитися красномовністю керівника КАТП-0928 — той просто відмовився. Чи то не зміг, чи то не схотів, чи то не зрозумів запитання. І це — керівник комунального підприємства, депутат міської ради, публічна особа.

Максим Василечко пройшов до міськради за списком від блоку «За Віктора Анушкевичуса». Цікаво, якби вибори відбувалися за мажоритарною системою, коли потрібно говорити з людьми, як би він потрапив у депутати? А «за списками» — буває всяке.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.