«Карпати» взяли Кубок України

У неділю, 25 жовтня, яремчанські «Карпати» зробили майже неможливе. Програючи після першого матчу фіналу Кубку України серед аматорів, яремчанці зуміли вирвати трофей у суперника. Вдруге в історії прикарпатського футболу.

Суперник наших краян, черкаський «Ходак», виявився міцним горішком. Але цієї міці вистачило на одну гру. Перший матч команди провели 17 жовтня у Черкасах. Тоді виграли господарі з сухим рахунком 2:0.

За такої ситуації шанси «Карпат» на перемогу в турнірі виглядали примарними, адже вдома команда мала вигравати з різницею у три м’ячі. І підопічні Віктора Клим’юка впоралися з цим завданням.

Матч видався нервовим. Господарі відкрили рахунок вже на шостій хвилині. Свій момент реалізував Роман Ципердюк. Але далі справи в атаці ніяк не клеїлися.

Мінімальна перевага трималася майже до кінця поєдинку. Здавалося, Кубок вже недосяжний. Але команда поборолася до кінця і отримала результат.

На 85 хвилині «Карпати» забили знову — відзначився Сергій Українець. Яремчанці отримали нові надії. А на 93‑й хвилині дубль оформив Роман Ципердюк — 3:0! Лідер аматорського футболу Черкащини поїхав додому ні з чим.

До слова, «Карпати» стали другою прикарпатською командою, яка виборола аматорський Кубок України.

Першим у далекому 1976 році був івано-франківський «Електрон».