Без категорії

Ігор Прокопів (23.07.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу людиною тижня за версією «Репортера» став депутат Івано-Франківської міської ради Ігор Прокопів — новий керівник ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Прокопів, якого міський голова призначив у понеділок, став для багатьох своєрідним кіндер‑сюрпризом. Адже після звільнення Арсенія Блащука в кулуарах міськвиконкому називалися різноманітні кандидатури на цю посаду. Було помітно, що активізувалася діяльність деяких депутатів міської ради, які чи то претендували очолити «Теплокомуненерго», чи то лобіювали інтереси потенційних кандидатів. Останнім часом на сесіях міськради депутати активно дискутували щодо цих питань. Але Прокопів у цих дебатах участі не брав. Він взагалі зрідка відвідував сесії. Колеги‑депутати вважали його мовчазним, непублічним політиком. Отже, рішення про його призначення для багатьох стало несподіванкою.
За словами новопризначеного директора «Теплокомуненерго», для нього це також стало сюрпризом, але з роботою він обіцяє справитися. За плечима має немалий стаж роботи, каже, що вісім років працював у відповідній галузі.
Прокопів ще не встиг приступити до роботи, а вже робить досить сміливі заяви: пообіцяв, що, попри всі невтішні прогнози, цього року в Івано-Франківську вчасно розпочнеться опалювальний сезон. Отже, або він справді має певний план як нормалізувати роботу підприємства, або вже входить у роль чиновника, для якого головне — пообіцяти.
До призначення на посаду керівника «Теплокомуненерго» Прокопів очолював івано-франківську базу ДП «Укрнафтогазкомплект» НАК «Нафтогаз України», був членом фракції «Наша Україна» у міськраді (за квотою Партії промисловців та підприємців України). За неофіційною інформацією, був фактичним власником мережі газових заправок «Калан».
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.