Холодний душ від телефоністів

Довга перерва не пішла на користь найсильнішій футзальній команді Прикарпаття. Такого виїзду не чекав, певно, ніхто. Клуб «Луганська телефонна компанія», який у турнірній таблиці займає третю сходинку з кінця, приймав амбітний «Ураган», що сподівається завершити сезон у трійці лідерів. Але за статистикою, іванофранківці перемагали у Луганську лише одного разу. Суботній день, 6 лютого, теж виявився нефартовим.

Перший гол у ворота Владислава Корнєєва залетів на восьмій хвилині. А коли пролунала сирена на перерву, імениті гості програвали 5:0!

На другий тайм Сергій Гупаленко випустив у рамку ураганівських воріт Олега Іжаковського. Тільки у другій 20‑хвилинці «ураганівцям» вдалося забити гол. Тричі у воротах Юрія Савенка розписався Максим Павлюк і ще раз – Валентин Цвєлих. Та господарі майданчику засмутили й Іжаковського, довівши рахунок до непристойного – 7:4.

«Ураган» після цієї поразки продовжує займати третє місце. Але на п’яти іванофранківцям наступає львівська «Енергія». Того ж дня «енергетики» грали на виїзді з «Єнакієвцем» і не залишили від них каменя на камені – 2:9. Тож відстань між сусідами скоротилася до одного пункту.

Центральний матч туру відбувався у Львові. Лідер першості «Тайм» приймав «Шахтар» з Донецька, що йде другим. Над гірниками так ще ніхто не знущався. Львів’яни завдали їм найбільшої в історії поразки 8:0 і відірвалися від переслідувача на шість очок.

У суботу, 13 лютого, на манежі івано-франківського коледжу фізвиховання чекаємо на цікавий матч. Ображений у попередньому турі «Ураган» прийматиме такого ж ображеного «Єнакієвця». Початок о 13:00.

А вже 18 лютого «ураганівці» матимуть можливість поквитатися з «ЛТК» за поразку. Дві команди зійдуться у чвертьфіналі Кубка України. Це буде перший день «фіналу восьми», який відбуватиметься у Харкові. Володар трофею визначиться там же – у неділю, 21 лютого.

Інші результати туру: ПФС – Моноліт 2:1, ТВД – Контингент 5:2, Кардинал – Локомотив 2:6.