«Говерла» ввійшла у вісімку

У неділю в манежі Коледжу фізвиховання відбулась подія, якої так довго чекали прикарпатські шанувальники баскетболу. Івано-франківська «Говерла», перемігши «Дніпро-Азот», пробилася на восьме місце Суперліги. Ця позиція дає право на вихід до плей-оф.

Гра почалася на зустрічних курсах. Гості з перших хвилин випередили «Говерлу», проте Ростислав Кривич своїми дальніми кидками зрівняв рахунок – 11:11. «Дніпро-Азот» ненадовго повернув собі лідерство, поки під кінець першої чверті триочковий кидок Олександра Кудрявцева та слем-данк Майка Фрейзера не вивели «ведмедів» вперед – 23:21.

На початку другої чверті трибуни стали свідками соло у виконанні Віталія Коваленка – вісім очок за півтори хвилини! Гості взяли тайм-аут, та після нього Коваленко закинув ще два очки. Перевага «Говерли» зросла до 10 очок – 33:23. До великої перерви дніпродзержинці так і не змогли перебрати ініціативу.

На початку третьої чверті стараннями «азотівця» Олександра Берхіна розрив між командами скоротився до чотирьох очок. «Говерла» знайшла свою «відповідь Чемберлену» – Майк Фрейзер відновив безпечну дистанцію.

В останній 10‑хвилинці гості спробували наздогнати суперника, та «ведмеді» були просто неспинні. У ці хвилини на майданчику особливо виділявся Кудрявцев. У підсумку «говерляни» здолали гостей із Дніпродзер-жинська з рахунком 85:78.

Найрезультативнішими у складі «Говерли» стали Кудрявцев (22 + 10 передач), Фрейзер (21 + 16 підбирань + 4 блок-шоти) та Коваленко (16).
Впевнена перемога дозволила івано-франківським баскетболістам увірватися у чільну вісімку Суперліги. А саме стільки команд баскетбольної першості України зможуть після регулярного чемпіонату продовжити боротьбу в плей-офф.

Це була перша домашня перемога «Говерли» у цьому році. Головний тренер Євген Мурзін зазначив, що команда домінувала під щитом, була агресивнішою за суперника. А те, що по ходу матчу дещо загубився Патрік Спаркс, тренер пояснив харчовим отруєнням, яке гравець переніс напередодні.

Тепер перед командою нелегке випробування – місце у вісімці кращих треба відстояти. Адже регулярна першість завершиться тільки у квітні. Наступний матч «Говерла» теж проведе вдома. Підопічні Євгена Мурзіна 23 січня поміряються силами з «Азов-машем».