Без категорії

Готуємося до літа

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Автомобіль після зими потребує уваги. «Репортер» звернувся за порадами до фахівців. На наші запитання відповідає Олександр Гамурак, керівник СТО Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто».– Пане Олександре, зима закінчилась, що ви можете порадити автолюбителям?– Чим уважніше ми ставимося до автомобіля, тим довше він нам служить і якісно виконує покладені на нього функції. На межі зима-весна слід обов’язково подумати про перехід авто на літній період експлуатації. Це допоможе водієві та пасажирам відчути максимальний комфорт і безпеку.

– Які саме вузли підлягають перевірці і на що обов’язково треба звертати увагу?

– Перш за все потрібно провести заміну шин – це допоможе почувати себе впевненішим на дорозі. Зимова резина не пристосована до сухої дороги, тому автомобіль буде не стійким, а його гальмівний шлях – значно довшим. Також зимова резина швидше зношується від тертя об асфальт, що зменшує її ресурс.

Обов’язково треба звернути увагу на вузли та агрегати авто, які піддалися найбільшим випробуванням снігом і морозом. При перевірці необхідно зробити діагностику передньої та задньої підвіски автомобіля. Перевірити направляючі та розвідні механізми гальм, гальмівні диски та колодки, герметичність гальмівних трубок і патрубків, пильовики привідних осей, кульові з’єднання та пильовики, вихлоп-ну систему (перевірити на наявність механічних пошкоджень та корозії).

Наступне, про ще не можна забувати, – це стан кузова автомобіля. Постійний контакт зі снігом, намерзання води, попадання солей призводить до появи корозії. Необхідно провести комплексну мийку з використанням теплої води та миючих засобів. Виявивши сліди корозії, терміново провести косметичний ремонт (арки коліс, днище). Рекомендую зробити антикорозійну обробку кузова, якщо вона відсутня.

Крім того, необхідно замінити робочі рідини та здійснити регулювальні роботи, перевірити стан АКБ та електрообладнання авто.

– Чи під силу водієві підготувати авто власноруч?

– Для проведення кваліфікованої діагностики сучасного автомобіля потрібен великий набір спеціального обладнання та інструменту. Тому я рекомендую звернутися до сервісного центру. Автолюбитель може зробити лише «поверхневу» діагностику.

– Що ваше СТО може запропонувати нашим читачам?

– Ми здійснюємо повну діагностику, професійну заміну масла, сезонні перевірки автомобілів. Незалежно від того, чи потрібне вам обслуговування механіки транспортного засобу, електричних систем, інжекторних систем, дизельної технології, системи кондиціонування чи пристроїв комунікації, ми завжди пропонуємо якісні послуги з технічного обслуговування, установки та ремонту. Для зручності та економії часу клієнта пропонуємо чітко розроблену систему запису на сервіс, добре організований набір послуг, програми лояльності для постійних клієнтів.

– Чи існують у вашому центрі сезонні акції?

– Так, ми проводимо періодично акції, завдяки яким наші клієнти отримують високий рівень сервісу та якість робіт за доступними цінами. З 1 квітня по 15 травня плануємо провести сезонну акцію з перевірки авто після зимового періоду. Будуть діяти суттєві знижки на певні групи товарів та робіт (всю інформацію можна отримати у спеціалістів Центру за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225 / 5, тел. (342) 715‑715.

– І наостанок, що ви можете побажати автолюбителям?

– Надійних автомобілів, хорошого сервісу, добрих людей у дорозі і нехай вам щастить!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.