Без категорії

Гарант і контрабандистка

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Оглядач», 30 травня 2008 року:

Соня Кошкіна: «Доставка особистої колекції ікон і скульптур Віктора Ющенка в Москву (на страхову суму 157 тисяч євро!) була доручена позаштатному радникові міністра культури Василя Вовкуна, директору «РОДОВІД-галереї» Лідії Лихач, людині, яку 13 квітня 2007 року Солом’янський суд міста Києва засудив за спробу перевезення через кордон старовинної книги 1747 року видання».

Політ-Аналіз:

Тотальне і швидке загнивання влади відчувається не тільки у блазенських зіткненнях шуфричів і гелетеїв. Оточення продовжує в особливий спосіб грати короля. На місце тупорилих, але масштабних пострадянських бюрократів епохи Данилича приходять не тільки дрібні блазні, але й дрібні кримінальники. Пацани і пацанки, які рясно-густо обсіли трон теперішнього Гаранта, безперечно, не доросли до стратегічних оборудок медведчуків і ахметових, але теж, як бачимо, не без певних талантів.

Виникає відчуття, що нарід і влада живуть у різних вимірах на різних планетах. Тут ціни і вакцини, а там — колекції і «мистецько-міністерські» забавки за участю конрабандисток. І якщо влада когось колись із «маленьких українців» й наближає до себе в якості радників і помічників, то кого завгодно — тільки не чесних фахівців і талановитих менеджерів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.