Футболісти вже відпочивають

Микола Волков Після 19?го туру Першої ліги, зіграного 21?23 листопада, команди дивізіону розійшлись на відпочинок. Продовження сезону — 10 березня 2009 року.

Останні матчі перед відпочинком принесли непогані результати для команд Івано-Франківщини. «Прикарпаття» та «Енергетик» здобули по очку.
Несподіваним виявився результат матчу в Олек­сандрії, де з однойменною командою грав бурштинський «Енергетик». Основні події розгорнулися у другому таймі.

Спочатку рахунок на користь господарів відкрив Радченко, та на 76?й хвилині з пенальті паритет відновив Василь Качур — 1:1.

Івано-франківське «Прикарпаття» грало теж в гостях у чернігівської «Десни». Голів у матчі вболівальники так і не побачили, та це очко є дуже доречним, зважаючи на скрутне турнірне становище підопічних Миколи Пристая. Обидві наші команди продовжують знаходитись на дні турнірки. «Прикарпаття» — 16?те (17 очок), «Енергетик» — 17?й (7 очок).

Результати інших матчів: Закарпаття — Нафтовик-Укрнафта 1:3, Сталь — Геліос 2:1, Оболонь — Княжа 2:1, Динамо-2 — Фенікс-Іллічовець 2:2, ІгроСервіс — ПФК Севастополь 4:2, Волинь — Дністер 0:1.