Без категорії

Дві заяви або Комунальний сюрприз

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Два тижні тому міський голова Віктор Анушкевичус пригрозив звільненням своєму заступнику Олександрові Дерев’янку, який курує питання ЖКГ, і начальнику управління ЖКГ Петрові Косюку. Правда, дав кілька тижнів часу, аби вони внесли пропозиції, як покращити фінансовий стан житлово‑комунальних господарств.

Після цього в коридорах Білого дому поширилися чутки, що Дерев’янко і Косюк написали заяви на звільнення. Міський голова від коментарів відмовився. Хоча так і не спростував інформації, лише повідомив, що кінець у цій історії буде несподіваним. «Сюрприз», – з посмішкою сказав Анушкевичус.

До речі, у вівторок на сесії міськради Петро Косюк підтвердив інфор-мацію стосовно своєї заяви. А от Дерев’янко, який зараз здає сесію в Національній академії державного управління при Президентові України, вирішив зберегти інтригу. Лише сказав: коли поповзли чутки, він був у Польщі і аж ніяк не міг написати заяви на звільнення.

Натомість, за словами Дерев’ян­ка, наразі він отримав пропозицію працювати у міністерстві ЖКГ, тож він її розглядає. «Зрештою, я готовий до будь-яких сюрпризів», – підсумував заступник мера.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.