Без категорії

До виборів готові. Майже

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 17 січня, відбудуться вибори Президента України. «Репортер» дізнався, як готується до події обласний центр Прикарпаття. Проблеми незначні, але їх багато. За інформацією Андрія Прусака, заступника начальника міського відділу МВС з громадської безпеки, у день виборів порядок в Івано-Франківську охоронятимуть 208 міліціонерів.

Працівники МВС уже обстежили виборчі дільниці та виявили, що в тих, які розташовані у школах, телефони наразі є тільки у кабінетах дирек­тора чи учительській. А мають бути власне на дільниці.

Як каже начальник управління організаційно-інформаційної роботи і контролю міськвиконкому Ганна Галіпчак, керівники організацій, де розташовані дільниці, отримали листи. В тих паперах є перелік того, чим мають бути забезпечені дільниці. Письмові столи, стільці, телефони, належні санітарні умови та багато іншого.
Наразі у місті діють 104 виборчі дільниці. Малими (до 500 виборців) та середніми (від 500 до 1500) є 32 з них. Решта нараховують понад півтори тисячі виборців.

За словами Ганни Галіпчак, особливо складно нині освітянам. У 37 школах та ВНЗ розташовані 50 дільниць. У трьох школах їх є аж по три. А станом на вівторок ще десять дільниць потребували скриньок для голосування. До цього всього додалися ще дві проблемні дільниці – не опалюється зал у народному домі «Просвіта», а з підвалу будинку по вулиці Гординського, 10 треба відкачати стічні води.

Багато претензій мають рятувальники. Як розповів Василь Мацалак, начальник міського управління ГУ МНС в Івано-Франківській області, на багатьох дільницях несправні протипожежні сигналізації. Негайного покращення протипожежного захисту потребують шість дільниць.

Матимуть роботу і комунальні служби міста. За суботу їхні працівники по всьому Івано-Франківську мають зняти передвиборчу агітацію.