Без категорії

ДАІ відмовиться від «Візирів»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Замість фіксаторів порушень «Візир» на дорогах встановлять тисячі стаціонарних автоматичних постів. Про це заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць. «Виникало дуже багато суперечок з приводу законності використання «Візирів». Більше їх купувати не будемо», – сказав Коломієць. За словами начальника Департаменту, відтепер ДАІ зосередиться на створенні мережі стаціонарних постів – «глобальної системи спостереження».

«Ми розробили проект оснащення всіх доріг країни стаціонарною апаратурою фотофіксації. Уже визначено близько 5 тис. точок, де з’являться ці прилади», – повідомив Коломієць. За його словами, фіксуватиметься проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу і перевищення швидкості. Вся інформація автоматично опрацьовуватиметься. Це дозволить також зменшити кількість інспекторів, сказав начальник ДАІ.

«Для реалізації цього проекту нам необхідно 2,5 млрд. грн. Стаціонарні пости з’являтимуться в міру надход­ження коштів. В ідеалі це станеться через рік-два», – повідомив Сергій Коломієць.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.