Без категорії

Чергова рокіровка

Микола Волков Прикарпатські команди Першої ліги після 29?го туру знову помінялись місцями у турнірній таблиці. Цього разу «Прикарпаття» випередило «Енергетик».

У Бурштині «Енергетик» приймав одну з провідних команд першості — столичну «Оболонь». Рахунок у зустрічі вже на дев’ятій хвилині відкрив «енергетик» Микола Лазарик, проте господарі залишили поле переможеними. Ще в першому таймі кияни розставили всі крапки над «і». Зробив це Павло Онисько, який на 19 та 29 хвилинах оформив дубль та встановив остаточний рахунок зустрічі — 1:2.

Натомість «Прикарпаття» грало у гостях в Луцьку. Місцева «Волинь» не змогла протиставити франківцям нічого. На 16?й хвилині перший гол у ворота господарів забив Іван Щеглюк, а в другому таймі, на 50?й хвилині, справу здобуття таких важливих трьох очок завершив Микола Ревуцький — 0:2.

«Прикарпаття» на шістнадцятому місці (29 очок), «Енергетик» — сімнадцятий (28 пунктів). Боротьба прикарпатських команд за виживання набирає обертів. Наступний її раунд відбудеться в День Перемоги, 9 травня. Того дня у 30?му турі «Прикарпаття» прийматиме в Івано-Франківську «МФК Миколаїв», а «Енергетик» гостюватиме на полі «Кримтеплиці» з Молодіжного.

Результати матчів 29?го туру: Динамо-2 — ПФК Олександрія 2:1, Геліос — Кримтеплиця 2:0, Енергетик — Оболонь 1:2, Сталь (Д) — Сталь (А) 1:1, ФК Львів — Іллічівець 2:0, Волинь — Прикарпаття 0:2, МФК Миколаїв — ПФК Севастополь 2:0, Десна — Дністер 1:0, ІгроСервіс — ЦСКА 2:0, Фенікс-Іллічовець — Дніпро 1:0.