Били ми і чемпіонів

Перемогою над чемпіонами України «Ураган» на мажорній ноті попрощався із власними вболівальниками. Тільки з четвертої спроби іванофранківцям вдалося переграти «Тайм» у заключній домашній грі цього сезону, в якому підопічні Сергія Гупаленка здобули перемоги над усіма представниками вищої ліги. Початок гри вийшов «ураганним».

Уже на 28 секунді Шотурма після прострілу Пилипіва в один дотик переправив м’яч між ногами кіпера «Тайму». Не встигли гості оговтатися, і вже на четвертій хвилині були змушені знову розпочинати з центру. Корнєєв рукою перекинув м’яч через весь майданчик на хід Цвєлих, той ефектно п’яткою відпасував на ногу Сімці, який влучив просто в дев’ятку – 2:0.

Гості поміняли воротаря та продовжили грати як ні в чому не бувало. Минулого разу в Івано-Франківську вони так само «горіли» у два м’ячі, але таки зуміли не лише відігратись, а й перемогти. Висновки з тієї березневої поразки (2:4) прикарпатська команда, як виявилось, зробила правильні. Господарі були готові до гри із п’ятим польовим, на яку львів’яни перейшли за дві хвилини до перерви. Цього разу франківці ще раз покарали гостей, коли за 20 секунд до завершення першого тайму Цвєлих на власній половині «зняв» м’яч з ноги Павленка і відправив у порожні ворота – 3:0.

Після перерви малюнок гри не змінився: «Тайм» атакував у більшості, іванофранківці вдало захищалися. Втім, свій гол львів’яни забили, за півтори хвилини до кінця матчу, після розіграшу штрафного. Зробити більше їм не дозволила вдала гра воротаря «Урагану» Корнєєва.