5:1 у Франківську

Новачки додали «Ураганові» урагану Микола Волков Не пройшло й місяця з часу придбання «Ураганом» Сергія Піддубного, а вже зараз можна сказати, що керівництво команди не помилилося у виборі. Розтрощивши на виїзді сумський «СумДУ», івано-франківський «Ураган» повернувся у рідні стіни, де зіграв з житомирським «Контингентом». Очікування місцевих уболівальників на перемогу господарів більш ніж виправдались.

Розправа над «Контингентом» розпочалася вже на старті мат­чу. Перше взяття воріт відбулося на третій хвилині. Відзначився Піддубний. Після цього мали нагоди Пилипів, Пав­люк, Вален­ко, але майстерним у рамці був Проценко. Скориставшись атакувальним запалом господарів, гості огриз­нулись. На 13?й хвилині у центрі майданчика Піддубного обіграв Саковський і влучно пробив з семи метрів — 1:1. Сергій у боргу не залишився і за хвилину знову вивів свою команду вперед. За мінімальної переваги «Урагану» команди розійшлись на перерву.

На третій хвилині вже другого тайму відзначився Цвєлих. Після пасу Пилипіва Валентин п’яткою ефектно переправив м’яч у ворота. Ближче до середини тайму слово взяв сьомий номер «чорно-білих». Сімка майстерно пробив із близької відстані і запалив четвірку на табло. У ці хвилини більше ігрового часу отримав Петро Шотурма. Не по роках впевнений у собі, Шотурма завдав двох небезпечних ударів по воротах. А на 32 хвилині Сімка ураганом пронісся по правому флангу і влучно пробив у дальній від себе кут — 5:1!

П’ять голів, три з яких забиті новачками Піддубним та Цвєлих. Не все ще втрачено у цьому сезоні, особливо враховуючи те, що франківці лише на два пункти відстають від «Планети-Міст» (4 місце) та на три від «Єнакієвця», у якого, щоправ­да, гра в запасі.

Вчора підопічні Сергія Гупаленка мали зустріч з «Локомотивом» у Харкові. Там відбувся матч-відповідь 1?/?8 фіналу Кубка України. Подробиці — у наступному номері.

18?й тур. Результати: Моноліт — Енергія 1:1, ЛТК — Тайм 1:4, Шахтар — СумДУ 6:1, Ураган — Контингент 5:1, МФК Рівне — Марріон 1:2, ТВД — Локомотив 1:1, Кардинал — Планета-Міст 1:2