Люди Туризм Фото

У Татарові хлібом-сіллю та музиками зустріли поїзд “Львів – Ясіня” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Новим потягом до Татарова прибули керівники “Укрзалізниці” на чолі з головою правління Олександром Камишіним та директор “Львівська залізниця” Юрій Іщук.
Хлібом-сіллю, запальною гуцульською музикою, танцями, колядками зустрічали на татарівському вокзалі гостей із Києва та Львова. Про це повідомив у мережі голова Ворохтянської громади Олег Дзем’юк, пише Репортер.
“Сьогодні мав честь у Татарові офіційно зустрічати новий поїзд “Львів – Ясіня”. Гарна подія, велика кількість гостей та черговий інформпривід для промоції нашої Ворохтянської громади”, – пише Дзем‘юк.
Нагадаємо, «Буковельський експрес» відправлятиметься зі Львова щодня о 06:40, курсуватиме через Галич, Івано-Франківськ, Надвірну, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів (Буковель), Ворохту та прибуватиме на станцію Ясіня о 12:25. Зворотно поїзд вирушатиме о 16:30 та прибуватиме до Львова о 22:10.
На маршруті використовуватиметься дизель-поїзд ДПКр-3, який вироблено на Крюківському вагонобудівному заводі.
Максимальна швидкість поїзда 140 км/год, у його складі 3 вагони – 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільного населення.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.