Туризм

Новий туристичний маршрут з’єднає Прикарпаття і Румунію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську обговорили новий туристичний маршрут “Карпатський культурний шлях”.

Проєкт включає 40 найвизначніших і найцікавіших об’єктів культурної спадщини регіону. Він підтримуватиме розвиток культурного туризму, локальної культури та збереження спадщини у Карпатах, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Новий туристичний маршрут з'єднає Прикарпаття і Румунію

Створення «Карпатського культурного шляху» є надзвичайно важливим для області, адже цей транскордонний шлях стане першим українсько-румунським культурним туристичним маршрутом. Він має велику перспективу бути в подальшому сертифікованим за європейськими стандартами та увійти в загальноєвропейську мережу культурних шляхів Ради Європи, – каже начальник відділу туризму ІФ ОДА Віталій Передерко.

Туристичний маршрут стартуватиме у Рогатині Івано-Франківської області (Україна) і закінчуватиметься у Сігет Мармацієй повіту Марамуреш (Румунія).

Створений на його основі туристичний продукт має основну програму, яка є найбільш насиченою цільовими культурно-історичними об’єктами показу і проходитиме за маршрутом: Рогатин – Галич – Івано-Франківськ – Коломия – Нижній Вербіж – Косів – Верховина – Ворохта – Яремче – Поляниця – Ясіня – Рахів – Нижня Апша – Солотвино – Сігету-Мармацієй – Сепинці – Десешть – Бая-Маре – Колтау – Рохія – Рогоз – Шурдешть – Бреб – Будешть Йосані – Бирсана – Єуд Дял – Вісеу-де-Сус – Сігету-Мармацієй.

Читайте: Сир у чані й дегустація на горищі. Верховина збирає гурманів (ФОТО, ВІДЕО)

Загальна довжина маршруту: 822 км. Загальна тривалість: 10 днів.

Презентація нового транскордонного туристичного маршруту запланована на літо 2023 року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.