Люди Статті

Тетяна Преснякова – людина тижня за версією «Репортера» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Цього разу «Репортер» відзначає франківку Тетяну Преснякову. Жінка врятувала від загибелі собаку, якого зав’язали у два пакети та викинули на смітник.

Тетяна мешкає на вулиці на Курінного Чорноти у Франківську. Почула скавуління з вулиці, вийшла надвір, пішла на звук до смітників і там побачила пакет, в якому щось ворушилося. Сама відкрити його не наважилася, тож викликала патрульних. Поліцейські швидко приїхали, витягли пакет. Усі були шоковані від побаченого.

«Важко уявити, що людина, з якою він прожив стільки років, або хтось інший, зміг так погано з ним обій­тись, – йшлося на сторінці благодійної організації «Дім Сірка». – Дякуємо Тетяні, яка не пройшла повз. Відреагувала правильно, викликала поліцію, взяла на перетримку і приділила йому час, оплативши огляд у лікаря».

Тетяна не могла відпроситися з роботи, тож на день залишила пса у подруги. Працює Преснякова економісткою у фінуправлінні. Взимку взяла на перетримку з притулку іншого собаку і так у себе й залишила. Тому повз цього песика теж пройти не змогла.

«Коли я протягом дня запитувала подругу, як у нього справи, то більшість часу він спав. Звісно, вона дуже переживала, бо бачила, що пес дуже слабенький. Але казала, сопів солодко, як дитина. А ще – постійно підповзав до неї, щоб бути ближче до людини, попри те, що з ним зробили».

Читайте також: Людмила Лузан – людина тижня у «Репортері» (ФОТО)

Після роботи Тетяна Преснякова забрала бідолаху в подруги й відвезла до ветеринара. Собаку назвала Чижиком, тож ця кличка лишилась за ним і тепер. У ветеринарній клініці у нього виявили кілька вікових захворювань та проблеми з кішківником. Попереду у песика тривале лікування та реабілітація. Аби вирішити проблему із кишківником, Чижику потрібна операція.

«Оскільки у нього проблеми з кишківником і йому складно ходити в туалет, потрібен спеціальний корм. У ветклініці, з допомогою ветеринарів, щось йому вдається, – говорить Тетяна. – «Дім Сірка» відкрив збір на його лікування, гроші точно потрібні».

Дивно, але після публікацій у соц­мережах у Чижика знайшовся власник. За його словами, він підібрав пса аж 15 років тому на вулиці. А тепер, коли, каже, пес вночі помер, вирішив викинути його до смітника. Прочитавши, що собаку врятували, почав вимагати, аби йому його повернули. Пояснень від нього не можна було отримати – чоловік просто кричав, згадують волонтери «Дому Сірка».

«Як до нього ставилися, я не хочу це обговорювати. Я не те, що дуже розбираюся в собаках, але видно, що він домашній, звиклий до людей. Не виглядає, що зашуганий. Мабуть, ставилися до нього відносно непогано, – говорить Тетяна Преснякова. – Мені свого попереднього собаку довелося приспати, то навіть через рік це для мене така ж трагедія, якою була в перший день».

Допомогти на лікування можна, переказавши кошти на картку Приватбанку 5169 3305 1534 9451 (Когут Наталія Василівна) або Монобанку 5375 4115 0295 2422 (Когут Наталія Василівна) з поміткою «Чижик».

І не кажіть, що, крім собак у смітнику, є важливіші проблеми. Бо тоді далі хіба живі люди у смітнику.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.