Гроші Статті

Програми розтермінування на квартири у Франківську. Переваги для молодих сімей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Купити квартиру в новобудові на сьогодні є хорошим методом вкладень, але не надто доступним. Особливо це відчувають молоді сім’ї. Проте, самі забудовники пропонують варіанти, які дозволяють придбати житло на дуже вигідних умовах і в такому разі надбання стає необтяжливим для покупця. Таким методом і способом отримання жаданих квадратних метрів є розтермінування без відсотків. квартири

Нині доволі часто самі забудовники відмовляються від співпраці з банками для кредитування своїх клієнтів. У результаті покупець і забудовник залишаються один на один при переговорах про розтермінування. Які ж переваги отримує покупець – з’ясував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Забудовники часто пропонують клієнтам безвідсоткове розтермінування на початкових етапах будівництва. Такий варіант пропонується до моменту здачі об’єкта в експлуатацію або тільки на певний період часу. Чим ближчий термін здачі об’єкту, тим вища вартість житла.

Тут потрібно розуміти, що, вибираючи житло заздалегідь, людина отримує кілька переваг. Ціна за квадратний метр під час будівницт­ва нижча та й вибирати є з чого. На суму, що залишилася до пов­ної сплати, вам не нарахують відсотки, а оплачена вартість житла не зміниться у процесі будівництва.

Також великим плюсом є більш м’які вимоги до покупця. На відміну від банків, компанія не вимагає довідки про доходи та цілого пакету документів. Це суттєво полегшує процес укладання договору.

Крім того, під час оформлення розтермінування можна обрати індивідуальний графік сплати розстрочки – щомісячно чи щоквартально. Забудовник зацікавлений у тому, щоб клієнту було зручно сплачувати узгоджені платежі. Це допомагає уникнути формування заборгованості.

Проста схема оформлення та вигідні умови розстрочки приваб­люють усе більше молодих сімей.

У 2018 році розтермінування надається на квартири у житлових комплексах «Комфорт Парк» та «Містечко Соборне» у мікрорайоні Пасічна, у житловому масиві «Паркова Алея», на смарт-квартири – у сучасному «Районі Манхеттен».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.