Люди Статті Фото

Мешканці вулиці Уляни Кравченко – люди тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає жителів невеличкої вулиці у Івано-Франківську. За ініціативу, завзяття та наполегливість.

Вулиця Уляни Кравченко розташована між Миру та Вовчинецькою в районі стадіону «Гірка». Загальна її площа приблизно 1200 квадратних метрів, і там стоїть десь 20 приватних будинків. Ремонту вуличка не бачила років 30.

За словами місцевої мешканки Ольги Миронів, дорога в них була – польова. Влітку завжди порохи, а восени й навесні – вічне болото. Зараз вулицю завершують облагороджувати.

На початку березня люди подалися на «Бюджет участі». Адже цього року вперше ввели нову категорію – «Вулиці», яка передбачає гроші на ремонт таких малих «польових доріг», яких у місті чимало.

За умовами конкурсу, аби виграти, вони мали набрати голосів більше за інших. Тому, щоб отримати фінансування, об’єдналися самі та пробували мобілізувати всіх довкола.

До теми: Оксана Лісовська – людина тижня за версією «Репортера»

«Ми просили голоси навіть у звичайних перехожих, – говорить Ольга Миронів. – Може, дехто нас і пам’ятає, бо ми стояли під магазинами «Метро» та «Епіцентр». Багато хто не вірив, що нам це вдасться, але ми виграли».

Вони зібрали 817 голосів і виграли на ремонт вулиці 1 млн 300 тис грн. Працювали й самі, разом з підрядниками – і великі, і малі.

Цією вулицею автомобілі їздять не часто, дорога вузька, тож тротуарів комунальники вирішили не робити. Застосували європейський досвід та облаштували безбар’єрний широкий проїзд, а по краях зробили смуги з екобруківки, яка краще пропускає воду.

Місцеві кажуть, нині вулицю не впізнати.

Молодці, вітаємо! Франківці, маєте приклад.

Фото: martsinkiv.if.ua

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.