Історія Люди Статті

Легенди Станиславова. Прибулець з майбутнього

Google+PinterestLinkedInTumblr
Картин з Івано-Франківськом є багато, але більшість – це міські пейзажі, замальовки тихих вулиць і паркових алей. Набагато рідше зустрічаються картини з сюжетом, на яких відбувається якась дія.Таких можна перерахувати по пальцях чи не однієї руки. Максимум двох.

Нещодавно цей перелік попов­нився ще одним полотном. Його автор, художник Андрій Єфименко, вже встиг прославитись незвичними картинами, що відсилають нас до історії Станиславова. Цього разу він вирішив створити цілий цикл «Реконструкції та реконструктори», де пензлем переносить персонажів у зовсім чужі для них епохи, пише Репортер.

Першою картиною циклу стала Maserati, що експонувалась на виставці «Болото» й викликала особливе зацікавлення у публіки.

«Одного разу я подумав, як би зустріли у нашому місті пришельця з майбутнього, – каже Андрій. – Уявімо, що у Франківськ 1983 року якимось чином потрапляє шикарна Maserati разом із водієм».

Читайте також: Легенди Станиславова: Ленін у Франківську

Бачимо площу між драмтеат­ром і готелем «Україна». Позаду ще видніються хрести старого цвинтаря та пам’ятник Леніну, який сам, схоже, здивувався. У центрі композиції шикарний італійський спорткар, який вже встигли очепити міліціонери. Навколо зібрався невеличкий натовп, але людей ближче не пускають.

На передньому плані два міліціонери складають протокол за неправильне паркування, але ніяк не можуть визначити марку автомобіля й розшифрувати номерні знаки.

А от водій зовсім не хвилюється, може, ще не до кінця розуміє, куди потрапив. Він зазняв двох міліціонерів на свій айфон і тепер демонструє їхні фото. Даішники явно в шоці.

Коли дивишся на картину, виникає легке хвилювання за долю того хлопця з майбутнього. Якщо він так само раптово не перенесеться назад, нічого хорошого його у цьому 1983 році не чекає. Тим більш, що логотип Maserati таки нагадує тризуб.

Автор: Іван Бондарев
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.