Юні шашкісти з Франківська зайняли призові місця на чемпіонаті Європи

25 квітня у місті Кушадаси, що у Туреччині,  розпочався чемпіонат Європи з шашок-64 серед молоді, юніорів та юнаків. Серед переможців та призерів у швидкій та блискавичній грі – спортсмени з Івано-Франківська.

Так абсолютним чемпіоном у віковій категорії до 10-ти років став Данило Курілкін. А Іван Олексюк і Костянтин Дутчак зайняли другі місця у категорії до 16-ти років. Про це повідомляють у департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради, передає Репортер.

Крім того, у категорії до 16-ти років треті місця вибороли Єлизавета Дружук і Росана Гринишин-Крук.

Франківці змагалися у швидкій та блискавичній грі. Перший вид передбачає тривалість матчу від 15-ти до 20-ти хвилин, другий – до 10-ти хвилин.

Розділ “Класична гра” стартує сьогодні, 29-го квітня. У турнірі, окрім шашкістів та шашкісток з України, взяли участь також спортсмени з Угорщини, Туреччини та Естонії, а чемпіонат триватиме до 3-го травня.