У Франківську стартував турнір пам’яті Миколи Волосянка, – визначилися перші лідери (ФОТО)

У вівторок, 3 квітня, в Івано-Франківську урочисто розпочався  юнацький футбольний турнір пам’яті Миколи Волосянка.

Цей спортсмен був майстром спорту з футболу, дворазовим чемпіоном України та володарем Кубку України. Волосянко грав у франківському «Прикарпатті» та  київському «Динамо».

На урочистому відкритті турніру батько Миколи Волосянка подякував усім, хто  долучився до проведення турніру.

В першому матчі юні футболісти СДЮСШОР «Прикарпаття» (U-16) з мінімальним рахунком переграли команду  ДЮФК «Ніка-05» (U-17) – 1:0. Єдиний м’яч у першому таймі забив Тарас Хмельович.

В іншому матчі першого ігрового дня команда СДЮСШОР «Прикарпаття» (U-17) переграла однолітків із ДЮСШ-3 ( U-16). У кожному таймі вони забили по м’ячу у ворота свого суперника, гра закінчилася із рахунком 2:0.

У середу, 4 квітня, пройдуть наступні матчі попереднього групового турніру. За його підсумками визначать команди, що змагатимуться за перемогу та призові місця на юнацькому турнірі пам’яті Миколи Волосянка.

Початок матчів турніру 4 квітня о 10:00.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.