Афіша Розваги Соціум Спорт

У Долинському районі буде старт гірських перегонів Gorgany Race – очікують 600 бігунів та велосипедистів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
29-30 червня в урочищі Шандра селі Мислівка Долинського району Івано-Франківської області відбудуться 13 щорічні гірські перегони Gorgany Race.

Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб спробувати свої сили. Учасники змагатимуться у чотирьох категоріях: півспринт (40 км), спринт (80 км), трек  (110 км) та вело (150 км вело+30 км пішки).

У програмі перегонів — бігові дистанції та велозаїзди різної складності, а також проходження мотузкових переправ, скелелазних етапів та орієнтування на місцевості. Учасники найскладніших категорій бігтимуть горами майже 24 години без перерви!

“Це унікальна можливість випробувати себе. Для більшості учасників Gorgany Race не лише змагання з іншими командами, а й можливість пережити справжню пригоду. Під час перегонів у людей часто відкриваються неймовірні запаси енергії і виявляється, що наші можливості набагато більші, аніж ми думаємо”, – розповідає організатор змагань Станіслав Провальний.

Територія та старт змагань щороку змінюються. У такий спосіб організатори дають можливість учасникам відкривати нові місця Ґорґанського масиву.

Особливістю перегонів Gorgany Race є неповторний пригодницький дух. Кожна команда перед стартом отримує карту, де вказане розташування контрольних пунктів. Завдання команд: знайти якомога більше КП на дистанції та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Переможців визначають сумарним підрахунком часу фінішу й кількістю знайдених контрольних пунктів.

 Програма змагань: 

29 червня 

7:00 — початок реєстрації

10:30 — старт перегонів

20:00 — фініш коротших дистанцій

30 червня  

9:00 – 17:00 — фініш довгих дистанцій

12:00 та 17:00 — нагородження переможців

Офіційний сайт змагань: www.gorganyrace.com

Facebook подія https://www.facebook.com/events/208695316687573/

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.