Спорт Фото

Срібний призер чемпіонату світу з настільного тенісу Василь Петрунів отримав від влади Тисмениці сертифікат на 25 тисяч

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голови Тисменицької райдержадміністрації та райради  Іван Семанюк і Тетяна Градюк відзначили спортсмена Василя Петруніва.

Він живе у Тисмениці та є представником України у складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу. Про це повідомили на сайті Тисменицької РДА.

Очільники району вручили відомому тисменичанину іменний Сертифікат на суму 25 000 гривень. Вони відзначили його силу духу, самовіддану працю, незламну волю до перемоги. Також чиновники подякували спортсмену за те, що представляє Тисмениччину на міжнародному рівні, й побажали нових перемог.

“Василь Петрунів – це гордість району. Він є срібним призером чемпіонату світу 2017 року серед команд з параолімпійського настільного тенісу, майстром спорту міжнародного класу, учасником XV літніх Параолімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (один з шістнадцяти найкращих в настільному тенісі)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що цього року Василь Петрунів отримав престижну на Прикарпатті нагороду “Ніка-2017”, якою відзначають кращих спортсменів та діячів області за вагомі досягнення у спорті, у номінації “Сильні духом”.

Іменний сертифікат на суму 100 000 гривень керівництвом районної ради та районної державної адміністрації виготовлено і для сім’ї Шкурат – Василя та Оксани із села Клубівці Тисменицького району, у яких народилася трійня (третій випадок у Тисменицькому районі за останні 25 років).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.