Спортсмени з Франківщини здобули медалі на Кубку України з вільної боротьби

У Броварському вищому училищі фізичної культури відбувся Кубок України з вільної боротьби. Від Івано-Франківщини в змаганнях взяли участь десять спортсменів – вихованців школи вищої спортивної майстерності. Наші борці здобули цілу низку нагород, повідомляє sport.if.ua.

Так, Іван Кусяк, провівши п’ять поєдинків серед 26 учасників у ваговій категорії 70 кг, здобув титул чемпіона. Андрій Квятковський, на жаль, поступився супернику у фіналіу та вдовольнився срібною нагородою у ваговій категорії 66 кг. Бронзу вибороли Іван Петрів у вазі 66 кг і Петро Білейчук у 61 кг.

Калушанка Ірина Харів, бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року у ваговій категорії 55 кг, після тривалої перерви повернулась на борцівський килим. Уже в першому старті вона зуміла вибороти другу сходинку п’єдесталу.

Марія Ільчишин, провівши кілька сутичок, в одній із них здобула перемогу над чемпіонкою світу Оксаною Гергель у вазі 58 кг. Проте у фіналі вона зазнала поразки і здобула срібну медаль.