Школярі тримають інтригу

У суботу, 27 квітня, стартували фінальні матчі другого шкільного футзального турніру Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена. Чотири найкращі команди Івано-Франківська зійшлися на майданчику Коледжу фізвиховання, щоб визначити призерів цьогорічного турніру.

Нагадаємо, у другому розіграші Кубка організатори вирішили проводити стадію плей-офф у два тури. Тож суботні матчі – лише перша серія найважливішого протистояння змагань.

За третє місце турніру цього року борються юні футзалісти школи-інтернату № 1 та школи № 18. Команди не поспішали атакувати. Матч відбувався відносно спокійно. Очевидно, обидва тренери налаштували своїх гравців у першу чергу на оборону, тож перший матч цих команд завершився нульовою нічиєю. Тим цікавішим буде друга гра – втрачати гравцям буде вже нічого.

Другий матч дня – перша гра фіналу була значно драматичнішою. Фаворитом тут була школа № 19, яка є переможцем першого розіграшу Кубка і за яку виступає кращий бомбардир змагань Михайло Хромей. Але учні школи № 22 наразі доводять, що абсолютних фаворитів у спорті немає.

У першому таймі школа № 22 забила двічі – відзначилися Владислав Кравців і воротар Богдан Гондзюк. Саме впевнена гра Гондзюка у своїх воротах і його неймовірні дальні удари стали вирішальним чинником у цій грі. У другому таймі школа № 19 зрівняла рахунок (Арсен Тодорів і Михайло Хромей), але згодом Гондзюк вже оформив дубль – 3:2. Отже, несподівана перемога школи № 22. Друга гра фіналу обіцяє бути ще більш захопливою.

Останній змагальний день другого Кубка Олександра Бубена – понеділок, 13 травня. Початок матчу за третє місце – о 15:00. Фінал – о 16:00.