Спорт

Прикарпатські енергетики влаштували благодійний турнір і зібрали 80 тисяч на ЗСУ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські енергетики влаштували «Пекельне літо». Таку назву має благодійний турнір з футзалу, який у «Прикарпаттяобленерго» організували, щоб підтримати ЗСУ.

12 команд з різних філій компанії, а також з Прикарпатенерготрейду, дві п’ятниці поспіль змагалися на полі за перемогу. Втім, інтерес у них не лише спортивний, адже головна мета – зібрати кошти на потреби військових, йдеться у сюжеті Каналу 402,пише Репортер.

Фото Олекси Бутчака

Були стартові внески команд і мотивувалися команди таким чином, що колектив. який відправляє команду збирає певну суму від тисячі гривень, – говорить голова профкому АТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. – Команда, яка буде мати найбільшу суму грошей, отримає додаткове очко у турнірній таблиці. І це мотивувало таким чином, що з першого дня стартові внески були понад 47 тисяч гривень. Також у турнірній таблиці можна було купити очко у кожній лізі у другий ігровий день і це принесло ще 22 тисячі гривень. Тобто ми поєднали благодійність і спортивний азарт. Зіграли на цьому, аби більше виручити коштів.

Назву «Пекельне літо» для турніру обрали невипадково – через складні реалії воєнного літа 2022-го. Нині у лавах Збройних сил України державу захищають сто прикарпатських енергетиків. Саме для них колеги і проводять благодійний захід, щоб допомогти із закупівлею необхідних на передовій речей.

Доки на полі вирували футзальні баталії, працівниці компанії поруч розгорнули ще один благодійний фронт – продавали смаколики, спечені власноруч та готували прохолодні коктейлі для гравців та глядачів.

А ще просто неба організували імпровізовану фотовиставку. Кожен охочий міг роздивитися світлини з першого ігрового дня турніру, які зробив фотограф Олекса Бутчак, та придбати їх, щоб також збагатити благодійну скриньку.

Загалом у межах турніру енергетикам вдалося зібрати понад 80 тисяч гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні