З 3 по 6 грудня в Києві на базі коледжу Івана Піддубного проходить кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Щодня змагатимуться найсильніші спортсмени та борчині України у п’яти вагових категоріях.
За підсумками фінальних сутичок першого дня змагань, прикарпатці вибороли призові місця, інформує пресслужба ІФ ОДА.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78234743_985695168460747_3510226378169516032_n.jpg)
Перше місце здобув Іван Білейчук у ваговій категорії 61 кг. Друге місце – Роман Гуцуляк у ваговій категорії 57 кг. Серед жінок у ваговій категорії 57 кг першою стала Ірина Чихрадзе, а у ваговій категорії 53 кг друге місце взяла Христина Береза.
Іван Білейчук та Роман Гуцуляк тренуються в спортивному клубі «Ластівка» під керівництвом Івана Курилюка. Тренерами спортсменок з Калуша Ірини Чихрадзе є Ігор Барна та Христини Берези – Юрій Кірілов.
Це – перший відбірковий етап до ліцензійних турнірів 2020 року.
Comments are closed.