Прикарпатець Вадим Михайлюк переміг на Кубку України з армреслінгу (ВІДЕО)

16-19 грудня у Воловці на Закарпатті відбувся Кубок України з армрестлінгу. У змаганнях взяли участь 143 спортсменів майже з усіх куточків України: 120 чоловіків та 23 жінки.

Категорії були численними, поєдинки видовищними та емоційними, молоді спортсмени впевнено крокували до призових місць, перемагаючи досвідчених майстрів спорту та підіймались на п’єдестал, пишуть ВІКНА.

Проте 46-річний калушанин Вадим Михайлюк зумів вибороти перше місце на цих престижних змаганнях. Спортсмен виступав у ваговій категорії до 110 кг і боровся на праву руку. Тепер спортсмен мріє стати чемпіоном світу.

Варто зазначити, що цього року за підтримки Закарпатської обласної федерації з армреслінгу пройшла абсолютна категорія на праву руку з призовим фондом 10 000 гривень. Абсолютним переможцем став Петро Кичук (Дніпропетровська область),

За підсумками боротьби в командному заліку перше місце здобула команда Житомирської області, друге — з Полтавської області, а третє — з Львівської.