Гравець “Волині” і уродженець Брошнева-Осади забив переможний гол у ворота “Прикарпаття” (ВІДЕО)

16 листопада іванофранківці приймали гостей з Луцька у рамках матчу 18-го туру Першої ліги.

У протистоянні господарі забили першими – на початку гри Василь Француз зміг відкрити рахунок після розіграшу кутового. Та вже через кілька хвилин гості також після розіграшу корнера відновили паритет, інформує “Галка”.

На правах господаря іванофранківці більше і якісніше атакували, та не складалося з останнім ударом. Натомість “гру зробив” Ростислав Волошинович, уродженець Брошнева-Осади, котрий вийшов на заміну. На 91-ій хвилині після сольного проходу він зміг переграти Андрія Новака – 1:2.

24 листопада “Прикарпаття” прийматиме “Рух” зі Львова.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні