Гандболістки з Городенки стали найкращими на міжнародному турнірі «Марамуреш» (ФОТО)

З 25 по 27 червня в селищі Солотвино, що на Закарпатті, відбувся міжнародний турнір з гандболу серед  дівчат 2010 р.н. та молодші «Марамуреш» присвячений до Дня Конституції України.

У турнірі з гандболу взяли участь  10 команд із різних регіонів України та Румунії. Про це повідомили на сайті громади, передає Репортер.

Ігри проводилися на різних майданчиках Солотвинської територіальної громади. Змагання проходили в запеклій боротьбі. Всі команди показали свою спритність, майстерність, свій характер, силу волі.

Тож за результати турніру, перемогу здобули спортсменки з Городенки, а підсумкова таблиця виглядає ось так: