Відео Спорт

Франківський «Ураган» виграв у Києві та вийшов у фінал чемпіонату України

У неділю, 25 квітня, у Києві завершився дводенний двобій між франківським «Ураганом» і столичним «Хітом». Команди зіграли два матчі у рамках плей-офф чемпіонату Favbet Екстра-ліги.

Перші два матчі у Франківську завершилися загальною нічиєю – кожна команда перемогла по разу. У суботу “Ураган” виграв удруге – 6:5 і повів у серії, пише Репортер.

Недільний матч був менш гольовим, але не менш напруженим. Адже кожна помилка могла дорого коштувати, особливо киянам. Нагадаємо, у плей-офф команди грають до трьох перемог.

Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому команди забили по одному голу. Далі були два екстра-тайми по 5 хвилин – без голів.

У серії пенальті міцнішими виявилися нерви франківців – 5:4.

Тепер у фіналі «Ураган» зустрінеться з херсонським «Продексімом» – минулорічним чемпіоном України. Херсонці напередодні тричі обіграли львівську “Енергію”.

Вітаємо франківську команду, бажаємо перемоги!