Франківський «Ураган» впевнено переміг львівський «In.IT»

Футзальний клуб з Івано-Франківська «Ураган» з рахунком 4:0 обіграв команду «in.IT» зі Львова.

Матч 16 туру національного чемпіонату з футзалу відбувся 21 січня у Львові. Його транслювали на офіційному YouТube-каналі Асоціації футзалу України, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Ураган, переміг

Франківці відкрили рахунок на 7 хвилині зустрічі. Помилкою захисників “in.IT” скористався Ігор Корсун. На 13 хвилині Назар Швед завдав влучного удару в кут воріт львів’ян — 2:0.

Після перерви «Ураган» відзначився у воротах господарів двічі. Спершу нападники команди вибороли м’яч біля воріт суперників — влучного удару завдав Петро Шотурма. На останній хвилині матчу львів’яни пішли в атаку, Станіслав Моспан відібрав у них м’яч і забив у порожні ворота четвертий гол.

У підсумку — перемога «Урагану» з рахунком 4:0. Франківська команда перебуває на першій сходинці турнірної таблиці Екстра-ліги України з футзалу. В активі у клубу — 32 очки. Наступний матч «Ураган» зіграє 4 лютого проти хмельницького «Сокола».