Франківський “Тепловик-Прикарпаття” завершив сезон перемогою та посів 10 місце

У п’ятницю, 2 червня, у матчі 32 туру  чемпіонату України серед команд Другої ліги івано-франківська команда грала в селі Володимирівка (Кіровоградська область) із “Інгульцем-2”.

Ігор Худоб’як, який пропускав попередній матч із  вінницькою «Нива-В» через  восьме попередження в сезоні, зумів відзначитись  ще до перерви. На 43-й хвилині він забив свій 24 гол і став найкращим бомбардиром цього сезону серед команд Другої ліги.

За вісім  хвилин до завершення матчу півзахисник Олег Веприк подвоїв рахунок – 0:2.

Сезон завершився. Франківці посіли 10 місце: 14 перемог, 14 поразок, 4 нічиї, різниця м’ячів 51-35.

Перемогла у Другій лізі одеська “Жемчужина”. “Рух” із  Винників посів друге місце, а кременчуцький “Кремінь” – третє.