Франківські тхеквондисти привезли нагороди зі всеукраїнських змагань (ФОТО)

Вихованці відділення тхеквондо ВТФ ДЮСШ №3 вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях.

На чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів чемпіонами стали Діана Жолобайло, Софія Пірко, Діана Белей (тренер – Ігор Йосипів) та Валерія Малімон (тренер – Володимир Гаврилаш), повідомляє sport.if.ua.

Срібні нагороди завоювали Олег Николаїв та Каріна Подвійна (тренер – Ігор Йосипів). Бронза у Руслана Кліща (тренер – Ігор Йосипів), Світлани Попадинець, Каріни Кавінської і Надії Попадинець (тренер – Володимир Гаврилаш).

Загалом у франківських тхеквондистів 10 медалей, з них 4 золоті, 4 бронзові та 2 срібні.

У підсумку команда ДЮСШ №3 посіла 9 місце з 54 команд і 8 місце серед всіх областей України. Ігор Йосипів став 9-м, а Володимир Гаврилаш – 29-м серед 108 тренерів України.

Окрім того, Діана Жолобайло завоювала Кубок України і в шістнадцятий раз за свою спортивну кар’єру піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.