Світ Спорт Фото

Франківські тхеквондисти привезли медалі з Кубка Європи

У Будапешті в Угорщині відбувся 6-й Кубок Європи з тхеквондо, в змаганнях взяли участь понад 1000 учасників з 29 країн, 75 клубів, змагання проходили три дні одночасно на семи килимах “ДАЯНГ”. У складі збірної команди України в змаганнях прийняли участь семеро франківців.

_MG_0884

Руслан Демчишин змагався серед кадетів у ваговій категорії -60 кг. та переміг чотири поєдинки, та став чемпіоном Кубку Европи, на наступний день Руслан також змагався серед юніорів у ваговій категорії до 56 кг, де переміг у голландця, болгарина, поступився росіянину і здобув бронзу серед юніорів.

_MG_1050

Іван Грищук у ваговій категоріїї -78 кг серед дорослих переміг п’ять поєдинків у поляка, італійця, угорця, великобританця та у фіналі ще в одного поляка і здобув золоту медаль Кубку Європи.

10014267_826082824110306_3397978953081463197_o

Данило Демчишин у ваговій категорії – 68 кг серед юніорів переміг чотири поєдинки у швейцарця, поляка, ірландця, у фіналі впевненно переміг білоруса і став чемпіоном Кубку Європи.

_MG_0916

Юля Димашок у ваговій категорії -55 кг серед юніорок перемогла у спортсменок з Угорщини, Ізраїлю та поступилась чинній чемпіонці світу з Ірландії й здобула бронзу.

_MG_0992

Тетяна Войтович у ваговій категорії – 56 кг серед дорослих перемогла перший поєдинок в фінки, та поступилась полячці.

Артем Белов у ваговій категорії +85 кг серед дорослих у першому поєдинку у дуже напруженній боротьбі поступився поляку, який став переможцем в цій категорії.

_MG_0935

Всі наші спортсмени тренуються під керівництвом Заслуженного тренера України Олега Солов’я, заслуженного майстра спорту України Катерини Соловей, та представляють ДЮСШ№1, ФСТ “Україна”.

_MG_0988

Через місяць двоє наших спортсменів майстер спорту україни міжнародного класу Іван Грищук, та майстер спорту Артем Белов приймуть участь у Чемпіонаті Европи з Кікбоксингу WAKO, який відбудеться з 17 по 23 листопада у місті Марібор, Соловенія.