Франківські спортсмени виграли чемпіонат Львівщини з таеквондо (ФОТО)

У суботу, 4 березня, спортсмени обласної філії ГО «Федерація Таеквон-до І.Т.Ф. України» дуже успішно виступили на відкритому чемпіонаті Львівської області. У змаганнях взяли участь 150 таеквондистів із шести областей, повідомляє Репортер.

Франківські спортсмени перемогли у чемпіонаті Львівщини з таеквондо_1

Найбільше дітей на турнір привезла Івано-Франківська обласна федерація – 52 спортсмени. Вони виступали під керівництвом тренерів Дзвенислави Токарєвої, Наталії Яковишин і Валентина Слюсара.

Читайте: Франківці привезли медалі з чемпіонату України з Таеквон-До І.Т.Ф. (ФОТО)

В результаті Івано-Франківська область зайняла перше загальнокомандне місце. Франківці перемогли з великим відривом.

Читайте: Франківка Анна Лащевська перемогла на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Вони вибороли 44 золотих, 23 срібних і 16 бронзових медалей. Для порівняння команда Львівщини, яка посіла друге місце, виборола 22, 7 і 10 медалей відповідно.

Франківські спортсмени перемогли у чемпіонаті Львівщини з таеквондо_2

Обласна федерація Таеквон-до І.Т. Ф.дякує за організацію поїздки директору міського департаменту молодіжної політики та спорту Віталію Матешку.

Також ми дуже дякуємо нашим спортивним друзям із спортклубу «Тигр» за можливість тренувати й виховувати майбутніх чемпіонів у безпечних та комфортних умовах, – каже тренерка Дзвенислава Токарєва. – Велика шана й подяка нашим ЗСУ, що маємо можливість розвивати та вдосконалювати дітей, бо це майбутнє України. Нас не здолати!