Франківка Анна Лащевська перемогла на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

15-річна Анна Лащевська з Івано-Франківська перемогла у вправах на брусах на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходить у місті Доха (Катар). Про це повідомляє Національний олімпійський комітет, пише Репортер.

Лащевська, перемогла, франківка
Анна Лащевська вперше у кар’єрі здобуває золото Кубка світу

Для дворазової медалістки Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2022 це був лише другий в кар’єрі виступ на змаганнях такого рівня,

Кваліфікувавшись у фінал з третім результатом, учениця Юлії Каюкової та Ірини Мельничук, зуміла навіть краще, ніж у перший день, – на 13,500 бала виконати свою комбінацію з коефіцієнтом складності 5,6 і святкувала перемогу, випередивши Наталі Вестлунд з Швеції та японку Міхако Серіту (обидві набрали 13,233).

Читайте: Прикарпатець Ігор Никифорук виборов “бронзу” на рейтинговому турнірі з боротьби у Єгипті

За крок від п’єдесталу з оцінкою 13,000 зупинилася ще одна українська гімнастка Єлизавета Губарєва.