У середу, 26 вересня, у ресторані Urban Space Володимир Чернишенко та Христина Зеленчук розповіли, як подолати 1000 кілометрів за 75 годин.
Вони подолали всі бревети 2018 року, організовані Львівським велоклубом під егідою французького клубу AUDAX CLUB PARISIEN і, здолавши марафон в 1000 км, вибороли право на участь у легендарному і культовому бреветі планети «Париж – Брест – Париж», пише “Галка”.
До теми: Відчайдухи мріють про Париж. Франківські роверисти готуються до заїзду на 1200 км (ФОТО)
“3 роки професійно займаюся велоспортом. Готувалися протягом літа, також і зимою було тренування. Ми об’їздили 3 країни: Україна, Польщу, Словаччину… Якщо хочеш їхати, то їдь. Головне знати свою мету. Готуватися потрібно не лише фізично, але й морально”, – розповів велосипедист Володимир Черошенко.
Франківські велосипедисти Володимир Чернишенко та Христина Зеленчук три роки поспіль долали основні бревети, проїжджаючи тисячі кілометрів Львівською, Івано-Франківською, Закарпатською та Тернопільською областями. Вже тричі вони здобували звання суперрандоннер.
“Для мене це хобі. Мені запропонувала подруга і я вирішила спробувати. Звичайно, не все так легко як здається, адже все залежить від погоди та здоров’я. Ми стартували з Києва, але моя мета доїхати до Парижу. У нашому марафоні брали участь 32 учасники, а доїхали тільки 22″, – розповіла учасниця марафону Христина Зеленчук.
Читайте також: У Франківську на Промприладі пройде 10-й Міжнародний велофорум. Програма
Бревет — це велозаїзд на довгу дистанцію, який має часові ліміти і контрольні точки. Стандартними дистанціями для бреветів є 200, 300, 400, 600, 1000 і 1200 км. Велосипедист, якому вдалося проїхати протягом одного року всі бревети на 200, 300, 400 і 600 км поспіль, отримує звання суперрандоннер. Після подолання бревету в 1000 км він має право участі в легендарному бреветі «Париж – Брест – Париж», дистанція якого становить 1200 км. Ця подія відбувається у Франції один раз на чотири роки.
Найвизначнішою подією цього велосипедного сезону став 1000-кілометровий марафон, якому передували виснажливі тренування і ретельна підготовка. Якість українських, польських, словацьких доріг, розмаїття погодних умов, різкий контраст нічних та денних температур, понад 20 годин в сідлі без сну, три доби життя на велосипеді – і це далеко не все, через що пройшли франківські рандонери, долаючи цю дистанцію, щоб стати учасником бревету «Париж – Брест – Париж».
Comments are closed.