25 юнаків та дівчаток з Івано-Франківська змагалися за першість з настільного тенісу (ФОТО)

У спортивному залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу пройшла першість міста з настільного тенісу серед дітей віком до 15 років.

теніс

Змагання організовував Департамент молодіжної політики та спорту спільно з міської федерацією настільного тенісу.

25 юнаків та дівчаток протягом двох днів змагались між собою у віковій категорії 2001 р.н. і молодші. За  підсумками переможцями та призерами серед дівчат перше місце виборола Олена Панько, друге місце здобула Соломія Остап’як, третє – Єва Черевко. Серед хлопців перше місце виборов Мар’ян Середюк, друге і третє місце здобули Максим Ковбасюк і Петро Середюк відповідно.