Люди Спорт

Прикарпатська легкоатлетка Христина Стуй здобула золото у забігу на 60 метрів у Франції

На міжнародних змаганнях Meeting Elite en salle de Mondeville, які проходили у Франції 2 лютого, Христина виграла фінал з бігу на 60 метрів. Вона подолала дистанцію за 7,32 с.
Про це повідомляє федерація легкої атлетики України.
Христина також майстер спорту міжнародного класу, переможниця і призерка багатьох міжнародних змагань, бронзовий призер XIX Олімпійських ігор з естафетного бігу 4×100 м – у м. Лондоні.
Нагадаємо, минулого року прикарпатська спортсменка Христина Стуй привезла з Лозанни медаль – в бігу на 100 м зайняла третє місце, виборола бронзу із результатом 11,22 с.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні