Соціум

Жодних ворожих назв: у Дніпрі тепер є вулиці Азовсталі та Морської піхоти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міська рада Дніпра ухвалила рішення дерусифікувати ще 21 вулицю та один провулок. Про це повідомляє Радіо Свобода. Рішення про перейменування вулиць і провулків, назви яких були пов’язані з росією, депутати міськради ухвалили на сесії у середу.

Жодних ворожих назв: у Дніпрі тепер є вулиці Азовсталі та Морської піхоти

Так у місті з’явилися вулиці Азовсталі, Морської піхоти, Героїв Рятувальників, вулиця й провулок Волновахи, вулиця Віктора Троценка – українського архітектора, за проєктами якого будували в Дніпрі, Володимира Пилишенка – професора з діаспори, який пожертвував Дніпру свою унікальну колекцію книг.

З’явилися і назви, пов’язані з місцевою топонімікою – вулиці Татарів Яр, Кринична Балка тощо.

Читайте: Підтримка з Європи. Яка гуманітарна допомога надходить Прикарпаттю під час війни (ФОТО)

Ще 21 квітня у Дніпрі перейменували 31 вулицю, пов’язану з росією. Тоді були ухвалені назви, пов’язані з назвами населених пунктів, які постраждали від російської агресії, – Чорнобаївська, Гостомельська, Бучанська, Ворзельська, Ірпінська, Бородянська, Краматорська, Дебальцівська.

У травні у Дніпрі перейменували ще 20 вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором. Тоді низці вулиць повернули історичні назви, ще частині – дали імена на честь українських митців і захисників.

Як піротехніки Прикарпаття розміновують міста на Київщині (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.