Соціум

Зеленський нагородив двох франківських школярів та їхніх вчителів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На урочистостях у Маріїнському палаці з нагоди Дня педагогічних працівників Зеленський відзначив за заслуги учнів на міжнародних олімпіадах та їхніх викладачів.

Учениця 11-го класу Івано-Франківського ліцею № 5 Діана Зазубик та випускник Івано-Франківського ліцею імені Миколи Сабата, а нині студент Ягеллонського університету Республіки Польща Андрій Никифорчин отримали Премію Президента України. Про це повідомила начальниця Управління освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко, пише Репортер.

У 2022 році команди українських школярів взяли участь у п’яти міжнародних учнівських олімпіадах: з математики (Норвегія), інформатики (Індонезія), фізики (Швейцарія), хімії (Словенія), астрономії та астрофізики (Грузія).

Результатом їхнього виступу став здобуток із 22 медалей (три золотих, сім срібних і 12 бронзових).

Діана Зазубик виборола срібну медаль на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, а також бронзову медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики.

До теми: Юна франківка виборола дві медалі на учнівській олімпіаді в Грузії (ФОТО)

Андрій Никифорчин виборов срібну медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики. Бронзову медаль здоюув на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики.

Крім того, їхні вчителі Тарас Головатий та Олександра Слободян відзначені званням «Заслужений вчитель України».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.