Соціум

Збитки на мільйони доларів: як Бурштинська ТЕС пережила масовані ракетні удари

Google+PinterestLinkedInTumblr

За минулий опалювальний сезон Бурштинська ТЕС перенесла більше як 5 масованих ракетних ударів, а вартість пошкодженого обладнання вимірюється мільйонами доларів.

Про це розповів Вадим Сімаков, директор ДТЕК Бурштинської ТЕС, пише Репортер.

Бурштинська ТЕС

Та попри ракетні удари й величезні втрати через пошкоджене обладнання ТЕС відпрацювала найскладніший в історії опалювальний сезон, допомагаючи енергетичній системі маневрувати й зберігати стабільність.

Тут і трансформатори, і турбіни, димовідводи, вимикачі, автоматика, вимірювальні прилади, кабельна продукція тощо, – каже Вадим Сімаков. – Також маємо ще й багато розбитих виробничих приміщень, які стараємося відновлювати максимально оперативно, бо тут і далі працюють наші люди. Дуже важливо і, звісно, приємно, що маємо підтримку як від громади, так і від іноземних партнерів в такий важкий час. Наші енергетики продовжують викладатися на повну, щоб зберегти наявне обладнання, приймають нестандартні рішення для відновлення пошкодженого.

Голова Бурштинської громади Василь Андрієшин подякував енергетикам за пройдену зиму, коли станція залишалася основним джерелом тепла для бурштинців, та пообіцяв підтримку.

Від невтомної роботи енергетиків нині залежить життя громади. Жахливі руйнування, з якими хлопці справляються, спалене обладнання та загалом наслідки російської агресії не дозволяють нам залишатися осторонь. Маємо допомагати одне одному, щоб встояти в цій війні та пройти ще не одну зиму нога в ногу із станційними колегами. І хочу сказати, що громада готова допомогти. Адже для нас всіх зараз важливо відновити повноцінну роботу генерації та теплопостачання, – розповів Андрієшин.

Читайте також: Завжди на місці. Як на Бурштинській ТЕС працюють під обстрілами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.