Соціум

Застосування сталевих труб

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зараз в продажі можна побачити великий вибір сталевих труб. Усі вони різні та кожен вид має своє призначення. Міцні та практичні сталеві труби сьогодні широко застосовуються у багатьох галузях промисловості. Застосовуються вони також і в побуті. У кожному сучасному приміщенні обов’язково присутні труби. Придбати сталеві труби різних типів призначення можна тут bekas.com.ua. Перейшовши за цим посиланням ви знайдете широкий асортимент сталевих труб які можна придбати гуртом та вроздріб.

Основне призначення та види сталевих труб

Не зважаючи на те, що різні види труб мають різні властивості їх основне призначення полягає у транспортуванні та ізоляції різних середовищ. Сталеві труби виготовляють зі сталей низького та високого легування.

В залежності від області застосування сталеві труби поділяються на промислові та побутові.

Промислові труби мають високу міцність і стійкі до корозій. Вони бувають напірними та конструкційними. Напірні труби поділяються на два типи: водогазопровідні та зварні зі спіральним швом. Конструкційні труби використовують для облаштування газових та нафтових свердловин, у системах промислової вентиляції,

Побутові труби використовуються у побуті та мають значно менші габарити ніж промислові. В залежності від призначення такі труби поділяються на два види: для безнапірних та напірних водопроводів і конструкційні комунікації профільного типу. Перший тип сталевих труб використовується для систем опалення та облаштування систем водопостачання. Конструкційні труби представлені конструкціями для електропроводки, а також трубами які відводять воду від покрівлі.

Специфіка виготовлення сталевих труб

Розрізняють два основні способи виготовлення сталевих труб: гаряча технологія та холодна прокатка. В першому випадку сталеві труби виготовляють зі спеціальної штанги, прогріваючи заготовку до відповідної температури. Коли сталь стає пластичною, її трансформують у гільзу та обжимають до потрібного діаметру. Останній етап передбачає охолодження та нарізку необхідної довжини.

Спосіб холодної прокатки полягає в деформації заготовки валиками на оправці. Далі відбувається калібрування труби на калібруючій ділянці оправки. Беззаперечною перевагою є те що даний метод дозволяє отримати високий рівень обтиснення по стінці труби та діаметру.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.