Соціум

Закарпатський ТЦК продовжить вручати повістки у спортзалах – заява

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) прокоментував вручення повісток чоловікам у спортзалах. Про такий метод днями повідомляли анонімні Telegram-канали.

Закарпатський ТЦК продовжить вручати повістки у спортзалах - заява

Заява Закарпатського ТЦК – дослівно:

У зв’язку з певним суспільним ажіотажем навколо вручення повісток особам призовного віку у спортивних, відпочинкових та інших закладах краю інформуємо про наступне.

Працівники Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні у своїй роботі керуються виключно Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та іншим суміжним законодавством.

Працівники Закарпатського ОТЦК та СП у законний спосіб продовжують в рамках мобілізаційних заходів вручати повістки. На нашу думку, ті чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються у спортивних залах або розважаються у відпочинкових комплексах не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону і б’ють ворога

Принагідно наголошуємо, що вручення повістки не означає, що призовника одразу забирають на війну. Ні! Спочатку уточнюються дані, призовник проходить медичний огляд і вже тільки після цього, якщо людина придатна до служби, видається мобілізаційне розпорядження. Відтак призовник їде вчитися.

Також повідомляємо про відповідальність за ухилення та будь-яке перешкоджання у видачі повісток! Так, відповідно до частини 1 статті 114 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

Варто також знати, що у ЗСУ є чимало військових спеціальностей, які не передбачають безпосередню участь у веденні бойових дій, але є важливими для підтримки фронту. Кожен або кожна з вас може ознайомитися на сайті ЗСУ з переліком цих спеціальностей, стати на військовий облік, отримувати гідну зарплату і разом з тим допомагати своїй країні у скрутний час.

Просимо також зрозуміти, що у ЗСУ це, у першу чергу — люди, у тому числі ваші знайомі, ваші друзі, батьки, чоловіки, сини й доньки, які чекають на заміну або поповнення.

З приводу будь-яких зауважень до роботи працівників Закарпатського ОТЦК та СП просимо звертатися за телефоном гарячої лінії: +380 67 600 6912. Сподіваємося на вашу підтримку та розуміння!

Читайте: Донат дня. У Франківську волонтери відкрили збір на РЕБ для спецпризначенців

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.