Соціум

За минулий тиждень у Франківську інспекція з паркування виписала штрафів на 221 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За запаркований автомобіль з порушеннями Правил дорожнього руху на території міста Івано-Франківська штрафує не тільки патрульна поліція, але й інспекція з паркування.

Так за минулий тиждень (з 06.02.2023 р. по 10.02.2023 р.) інспекторами було складено 514 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР в частині зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів в місті Івано-Франківську на загальну суму 221,6 тис. грн.

Повідомляє заступник міського голови Михайло Смушак, пише Репортер.

інспекція
parking ticket on car windscreen

За цей же період в бюджет міста Івано-Франківська було сплачено штрафів на суму 211,5 тис. грн.

Загалом у 2022 році інспекція з паркування склалала 24174 матеріалів про адміністративні правопорушення в сфері порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів на суму 10678,2 тис. грн. У бюджет міста у 2022 році порушниками було сплачено 5623.8 тис. грн. за 17364 протоколи. По решті матеріалів справи передані органам ДВС на стягнення в примусовому порядку.

Також інспектори з паркування мають повноваження на складання повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за несплату паркування на платному паркувальному майданчику. За це передбачена санкція у вигляді штрафу в розмірі 200 грн. Наразі інспектори будуть задіяні до контролю сплати за паркування на паркувальних майданчиках комунального підприємства «Сервіс паркування» Івано-Франківської міської ради.

Читайте: До природи з любов’ю. У центрі Франківська встановили контейнер для збору пластикових кришечок (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.